Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malý foukač bublin

A62/203

Anonym

MALÝ FOUKAČ BUBLIN

Před r. 1800
Olej na plátně, 45x63 cm. Rámováno v blondelovém zlaceném rámu. Chlapec v červené kazajce se zlatými knoflíky, se slánkou a mýdlovou bublinou v pravé ruce. Stav D. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč