Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma s papouškem

A62/202

Anonym

DÁMA S PAPOUŠKEM

17. / 18. stol.
Olej na plátně, 73x61 cm. Stav A.