Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zahrada

A62/221

Bohuslav Dvořák (1867-1951)

ZAHRADA

Olej na plátně, 40x52,5 cm, sign. vpravo dole „B. Dvořák“. Pohled do podvečerní zahrady s kvetoucími vlčími máky a diviznou. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.