Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pouť na Sv. Kopeček

A62/227

Bohumír Dvorský (1902-1976)

POUŤ NA SV. KOPEČEK

Olej na plátně, 21x59 cm, sign. vpravo dole „Boh. Dvorský“. Rámováno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.