Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Háj

A62/231

František Myslivec (1890-1965)

HÁJ

1929
Olej na kartonu, 43x38 cm, sign. a dat. vpravo dole „Fr. Myslivec 1929“. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.