Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Snopy u cesty

A62/230

Pavel Bačovský (1898-1980)

SNOPY U CESTY

Olej na plátně, 41x58 cm, sign. vpravo dole „Bačovský“. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.