Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice obrazů

A62/233

Stanislav Krátký (1914-2001)

ČTVEŘICE OBRAZŮ

1. „Vinarský les“. Olej na plátně, 29x48 cm, sign. a dat. vpravo dole „S. Krátký 50“. Rámováno. 2. Bez názvu. Olej na plátně, 29,5x41,5 cm. Rámováno, zaskleno. 3. Bez názvu. Olej na plátně, 21x26,5 cm. Rámováno, zaskleno. 4. Bez názvu. Olej na plátně, 48x65 cm, sign. a dat. vlevo dole „S. Krátký 1945“. Rámováno, zaskleno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.