Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Předjaří

A62/234

František Koudelka (1896-1976)

PŘEDJAŘÍ

1936
Olej na kartonu, 31x42,2 cm, sign. a dat. „F. Koudelka 36“. Rámováno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.