Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pražské mosty

A62/235

Vladimír Hroch (1907-1966)

PRAŽSKÉ MOSTY

50. - 60. léta 20. stol.
Olej na plátně, 34,5x50 cm. Rámováno. Pohled na údolí Vltavy z Letné. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.