Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice přístavních vedut

A62/240

J. Peters

DVOJICE PŘÍSTAVNÍCH VEDUT

19. stol.
Olej na plátně, 53x37 cm. Dvojice pohledů na holandské přístavní trhy. Rámováno v bohatě řezaných zlacených rámech. Stav C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.