Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bárky v přístavu

A62/241

Adolf Kaufmann (1848-1916)

BÁRKY V PŘÍSTAVU

Olej na plátně, 90x117 cm. Značeno vpravo dole "A. Kaufmann". Stav A.

Adolf Kaufmann - rodák z Opavy, studoval v ateliéru Emila van Marckeho v Paříži, kde také mnoho let žil, působil též v Rakousku, zemřel ve Vídni. Jeho tvorba se nese v duchu pojetí krajiny typického pro barbizonskou školu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.