Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Parník na Výtoni

A62/242

Jaroslav Baumbruck (1921-1960)

PARNÍK NA VÝTONI

1959
Tempera na papíře, 41x58,5 cm, sign. a dat. vpravo dole „Baumbruck 59“. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.