Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma s papoušky

A62/244

Vajda Zsigmond (1860-1931)

DÁMA S PAPOUŠKY

Olej na plátně, 76x60 cm, sign. vpravo dole "Vajda Zsigmond“. Rámováno, rentoilováno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.