Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét ženy z profilu

A62/245

Mina Loebell (1857-1956)

PORTRÉT ŽENY Z PROFILU

Olej na plátně, 31x20,5 cm, sign. vlevo dole „Mina Loebell.“ Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.