Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice

A62/251

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

DVOJICE

Olej na lepence, 21x25 cm, sign. vpravo dole „L. Jiřincová“. Rámováno. Stav A.