Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tři ženy

A62/252

Jan Brukner (1906-1969)

TŘI ŽENY

1942
Tempera na kartonu, 48,5x33,5 cm, sign. a dat. vlevo dole „brukner 42“, na rubu autorský štítek. Rámováno, zaskleno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.