Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Světlo pravdy – studie

A62/253

Rudolf Kundera (1911-2005)

SVĚTLO PRAVDY – STUDIE

1. pol. 30. let 20. stol.
Olej na plátně, 72x52 cm, sign. vlevo dole „Kundera (studie)“. Studie k monumentálnímu obrazu Světlo pravdy (1934–1935), který Kundera namaloval pro Husův sbor v Brně-Tuřanech. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.