Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bez názvu

A62/260

Vladimír Svoboda (1937)

BEZ NÁZVU

1993
Olej na plátně, 90,5x60,5 cm, sign. vpravo dole „Svoboda“ a v prostřední části sign. a dat. „Svoboda93“. Na zadní straně rámu zn. „Josef Souchop majitel“. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.