Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Boží muka II

A62/261

Vladimír Svoboda (1937)

BOŽÍ MUKA II

Olej na dřevěné desce, 84x40 cm, zn. na zadní straně desky „84x40 / Kpt. Jaroše 12 / Boží muka II.“ Rámováno. Stav A.