A62/270
Dalibor Chatrný (1925-2012)
BEZ NÁZVU
1988
Akryl na překližce, 62,2x87 cm, sign. a dat. dole uprostřed „D. Chatrný 88“ a na zadní straně „D. Chatrný 88“. Rámováno.