Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sofa, křesla a stolek v empírovém stylu

A62/346

SOFA, KŘESLA A STOLEK V EMPÍROVÉM STYLU

Itálie, 2. pol. 19. stol.
Dvojice křesel s područkami a sofa, bukové dřevo. Spolu: kulatý stolek. Povrch zdoben lakováním ve slonovinové běli s aplikami zdobenými zlacením. Područky s motivy labutích krků. Salonní sada ve francouzském stylu Napoleona I. čalouněná do rudého sametu. Křesla 54x59x100 cm, sofa d. 116 cm. Stolek Ø 64 cm, v. 81 cm. Stav B - C.