A62/346
SOFA, KŘESLA A STOLEK V EMPÍROVÉM STYLU
Itálie,
2. pol. 19. stol.
Dvojice křesel s područkami a sofa, bukové dřevo. Spolu: kulatý stolek. Povrch zdoben lakováním ve slonovinové běli s aplikami zdobenými zlacením. Područky s motivy labutích krků. Salonní sada ve francouzském stylu Napoleona I. čalouněná do rudého sametu. Křesla 54x59x100 cm, sofa d. 116 cm. Stolek Ø 64 cm, v. 81 cm.
Stav B - C.