Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvě křesla a taburet

A62/347

DVĚ KŘESLA A TABURET

Rakousko, 2. pol. 18. stol. / 19. stol.
Dvojice celočalouněných křesel s područkami a řezbovanou spodní hranou, s motivy květin a prohýbanými liniemi nohou a područek. Zlaceno na křídu a červený poliment. Spolu: taburet z 18. století, čalouněný do stejného potahu v zelenkavé barvě, řezaný s motivy květin a lastur, zlacený. Křesla 70x62 cm (sedák), v. 93 cm. Taburet 52x45x45(v.) cm. Stav B. Z majetku paní V.