Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sofa a přízední stolek

A62/349

SOFA A PŘÍZEDNÍ STOLEK

Itálie, 3. třetina 19. stol.
Sofa ve stylu Ludvíka XVI. s povrchem vykrývaným bělí a zlacením, s drobnými vyřezávanými prvky. Spolu: přízední stolek na kanelovaných nohách s iónskými hlavicemi, celoplošně zdobenými zlacením. Sofa 58x98x88 cm, stolek 27x58x71 cm. Stav B - C. Z majetku paní V.