A62/349
SOFA A PŘÍZEDNÍ STOLEK
Itálie,
3. třetina 19. stol.
Sofa ve stylu Ludvíka XVI. s povrchem vykrývaným bělí a zlacením, s drobnými vyřezávanými prvky. Spolu: přízední stolek na kanelovaných nohách s iónskými hlavicemi, celoplošně zdobenými zlacením. Sofa 58x98x88 cm, stolek 27x58x71 cm.
Stav B - C.
Z majetku paní V.