A62/357
STOLNÍ SKŘÍŇKA V GOTICKÉM STYLU
Sicílie,
40. léta 19. stol.
Dvoudveřová skříňka, pravděpodobně určená pro instalaci sakrální plastiky. Na vnějším plášti pásková intarzie, v interiéru bohatě zdobeno intarzií v javorové dýze s motivy iluzivní sakrální architektury. 36x15x68 cm.