A62/361
PÁROVÉ STOLNÍ LAMPY
19. / 20. stol.
Tělo lampy je tvořeno vyřezávanou amforou z lipového dřeva s květinami, z pohledové strany zlacené na poliment (19. stol.), na pravoúhlých soklech pozdější produkce, zatížených železnými vložkami pro zvýšení stability. Dodatečně elektrifikováno a opatřeno stínidly s textilním potahem. V. 50 cm.
Stav elektroinstalace nezjišťován..
Z majetku paní V.