A62/362
STOLNÍ LAMPA
Francie,
19. / 20. stol.
Svícen s kanelovaným dříkem na trojité noze pod pravoúhlým soklem, dodatečně elektrifikováno a opatřeno stínidlem s textilním potahem. Zlacený a patinovaný bronz. V. 75 cm.
Stav elektroinstalace nezjišťován..
Z majetku paní V.