A62/401
POHÁR S ŘEZBOU
Čechy, 18. stol.
Pohár z bezbarvé skloviny, foukaný do formy a broušený, na balustrovou nohu s plochou patkou nasedá kónická, ve spodní části zúžená a zevně fasetovaná kupa, zdobená na pohledové straně řezanou vedutou vodní plochy s loďkami a dvojicí domů na horizontu, zasazenou v dekorativním groteskovém rámci.
V. 20,7 cm.
Neznačeno.