A62/413
ČÍŠE KOSTNÍ SKLO
Čechy, okolo 1840
Zvonovitá číše z modrého kostního skla, zdobená zlacenými linkami a historizující ornamentální malbou.
V. 10,3 cm.
Neznačeno.
Z majetku paní V.