A62/423
HOLBA S ŘEZBOU
Čechy, posl. čtvrtina 19. stol.
Mírně kónický korbel na nízké patce, bezbarvé sklo broušené, plášť zdoben matnou řezbou loveckého výjevu srnce v krajině, zn. "3/10 L", natavené ucho je opatřeno cínovou montáží se skleněným jehlancovým víkem a dekorativní palcovou opěrkou v historizujícím tvarosloví.
V. 19 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.