Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Holba s řezbou

A62/423

HOLBA S ŘEZBOU

Čechy, posl. čtvrtina 19. stol.
Mírně kónický korbel na nízké patce, bezbarvé sklo broušené, plášť zdoben matnou řezbou loveckého výjevu srnce v krajině, zn. "3/10 L", natavené ucho je opatřeno cínovou montáží se skleněným jehlancovým víkem a dekorativní palcovou opěrkou v historizujícím tvarosloví. V. 19 cm. Neznačeno. Stav A/B.