A62/506
TROJICE MISEK
Čechy, 1. čtvrtina 19. stol.
Tři misky kruhového půdorysu s kolmými stěnami s prořezávaným dekorem, měkká kamenina se smetanovou glazurou.
Ø 12,5 cm (2x) a 13 cm.
Neznačeno.
Stav B - C.
Z majetku paní V.