A62/522
ALEGORIE LÉTA
Československo, 2. třetina 20. stol.
Sousoší dvojice žen peroucích prádlo, bělostřepá keramika bíle glazovaná, vyšší kruhový sokl imitující terén.
V. 37,5 cm.
Neznačeno.