Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Srnec a srnka

A62/523

SRNEC A SRNKA

Československo, Duchcov, Royal Dux návrh Wanke, 20. léta 20. stol.
Sousoší stojícího srnce a přikrčené srnky na oválném soklu imitujícím terén, keramika glazovaná a malovaná v přirozených hnědých tónech, číslo modelu 309. V. 48 cm. Vtlačená značka "Made in Czechoslovakia" a č. modelu, vzadu na plintu signováno "Wanke". Stav A.