A62/542
VÁZA "UNTER ROSEN"
Čechy, Karlovarsko, Gustav Schmieger & Söhne, malírna porcelánu, Krásno nad Teplou (Schönfeld), po r. 1921
Dekorativní váza tvaru amfory se dvěma převýšenými uchy a víčkem, na vyšším kvadratickém soklu, bílý porcelán zdobený lososově růžovým fondem, na těle vázy výjevy s dvojicemi antikizujících ženských postav mezi růžemi a s amorem, malovaných v pastelových tónech, bohatá zlacená štafáž, částečně reliéfní, signováno "Schuler".
V. 32 cm.
Tištěná značka štítu, psaný název dekoru.
Stav A/B.
Jemná krakeláž v ploše malby.