A62/553
ČTVEŘICE MISEK
Rakousko, Vídeň, 2. pol. 18. stol.
Čtyři porcelánové mísy oválného, resp. listovitého tvaru, s reliéfní "pletivovou" bordurou podél nepravidelně zvlněného okraje, na polevě malované pestrými kvítky s centrální kyticí v zrcadle, všechny kusy opatřeny montáží k zavěšení.
27x19 cm.
Modré podglazurní značky štítu, červeně psané značky malířů.
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.