Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice misek

A62/553

ČTVEŘICE MISEK

Rakousko, Vídeň, 2. pol. 18. stol.
Čtyři porcelánové mísy oválného, resp. listovitého tvaru, s reliéfní "pletivovou" bordurou podél nepravidelně zvlněného okraje, na polevě malované pestrými kvítky s centrální kyticí v zrcadle, všechny kusy opatřeny montáží k zavěšení. 27x19 cm. Modré podglazurní značky štítu, červeně psané značky malířů. Stav restaurováno. Z majetku paní V.