A62/565
SOUBOR ŠESTI MISEK
Dálný Východ, 19. - 20. stol.
Šest porcelánových misek na rýži, resp. na čaj, bíle a šedavě glazováno, kobaltový, tištěný a barevně malovaný převážně vegetabilní dekor, zlacené detaily.
Ø 16,5 cm, 14 cm, 13,5 cm, 13 cm, 11 cm a 9,5 cm.
Nejmenší miska značena na podední nečitelným červeným razítkem, ostatní neznačeny.
Z majetku paní V.