A62/701
MADONA?
Zaalpí
16. / 17. stol.
Olej na tenké lipové desce křídované z obou stran. Tvář ženy v pláštěnce se závojem přes vlasy. 26x34 cm.
Stav odpovídající stáří.
Poškozeno požerem hmyzu, zatmavlé laky.
Z majetku paní V.