A62/705
PIETA Z MARIA TAFERL
Dolní Rakousy
18. / 19. stol.
Devoční miniatura ze slavného podunajského poutního místa. Kvaš na papíře, 90x60 mm. Rámováno, zaskleno. Prohlášeno za kulturní památku.
Z majetku paní V.