A62/709
MADONNA DELLA SEDIA
19. stol.
Zlidovělá variace na slavnou Raffaelovu malbu z let 1513-1514, nacházející se ve florentském Palazzo Pitti. Olej na plechu, 33,3x25,7 cm.
Z majetku paní V.