A62/710
ODPOČINEK NA ÚTĚKU DO EGYPTA
Itálie
1. pol. 17. stol.
Kojící Madona v krajině s městskou architekturou na pozadí, v doprovodu sv. Josefa, olej na plátně, 43,5x34,5 cm.
Rentoilováno.
Z majetku paní V.