A62/713
ANDĚL STRÁŽNÝ
Čechy
19. stol.
Olej na plechu, 12,4x10 cm. Paspartováno, rámováno. Postava anděla strážce s levicí kolem ramen dítěte s rukama sepnutýma k motlitbě.
Z majetku paní V.