Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice hodinek

A62/753

ČTVEŘICE HODINEK

Švýcarsko 20. stol.
Čtveřice stojacích hodinek vesměs se zadním i opěrkami, ciferníky s arabskými / římskými číslice pro hodiny (čtvrthodiny), vteřinovky, některé včetně budíku. Dvoje miniaturní kovové zlacené: zn. "Nepro" a "Angelus", dvoje oválné: "Looping" a "8 Days" (ve slonovinovém rámečku), d. 3 cm, 4,5 cm, 5,5 cm a 11 cm. Stav A-C. 1 jdoucí. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 400 Kč