Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná tabatěrka

A62/761

STŘÍBRNÁ TABATĚRKA

Rakousko, Vídeň, Wenzel Massebost 1801
Stříbrné pouzdro obdélného tvaru s vyzlaceným interiérem a ornamentálním dekorem pláště, víčko na stěžejce, 13lotová puncovní značka S-13, mistrovská zn. "WM", Ag 812,5/1000, celková hmotnost 122,13 g, 9x4,5x2 cm. W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 240. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč