A62/778
ČTVEŘICE STŘÍBRNÝCH PŘEDMĚTŮ
Anglie a Rakousko
20. stol.
Stříbrná peněženka se závěsem, Ag 925/1000, 75,69 g, 7x4 cm, na svrchní straně zdobeno gravírovanou iniciálou, značeno výrobcem: Deakin & Francis, Birmingham, 1900. Kartáč se stříbrnou rukojetí s reliéfním dekorem, Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 38,24 g, d. 7,5 cm, značeno výrobcem: Charles S. Green & Co., Birmingham 1973. - Lupa se stříbrnou rukojetí, Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 50,36 g, d. 13,5 cm, značeno výrobcem: John Biggin, Sheffield 1905. - Nožík na dopisy, Ag 800/1000, 20,13 g, d. 18 cm, puncovní značka S-33 (Vídeň) a značka výrobce.
Stav A-B.
Z majetku paní V.