A62/779
STŘÍBRNÁ LUPA
Zvětšovací sklo v ozdobném stříbrném rámečku se zlacenou aplikou v podobě dvojice delfínů s palmetou a násadkou slonovinové rukojeti zakončené jadeitovou kuličkou, Ag 900/1000, celková (hrubá) hmotnost 216,35 g, d. 20 cm, Ø 8 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.