Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Servírovací příbory

A62/783

SERVÍROVACÍ PŘÍBORY

Anglie, Francie 1. pol. 20. stol.
Dvojice kleští na cukr, dvě naběračky na ovoce, kleště na dort..., celkem 9 ks, obecný kov postříbřený, zlacený, některé kusy značeny výrobcem, d. 14-26 cm. Stav A-B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 600 Kč
Vydražená cena: 800 Kč