Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada stolního náčiní

A62/784

SADA STOLNÍHO NÁČINÍ

Anglie a Rakousko-Uhersko posl. třetina 19. - 1. třetina 20. stol.
Stříbrné kleště na cukr, R-U puncovní značka S-30, mistrovská zn. "VC", Ag 800/1000, celková hmotnost 45,18 g, d. 16,5 cm. - Stříbrná slánka a pepřenka, anglické puncovní značky a zn. výrobce (A. L. Davenport Ltd, Birmingham, 1931), Ag 925/1000, celková hmotnost 62,99 g, v. 8,5 cm. - Stříbrné čajové sítko s dřevěnou rukojetí, ang. punc. zn. a zn. výrobce (Asprey & Co, Londýn, 1927), Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 27,71 g, d. 16 cm. Stav B. Z majetku paní V.