A62/800
KOKTEJLOVÝ ŠEJKR
Itálie, Vicenza
2. třetina 20. stol.
Stříbrný šejkr na míchání koktejlů, otočný plášť s okénky ukrývá recepty na nejoblíbenější míchané nápoje, italská výrobní značka, ryzostní čísla a ražené č. "14", Ag 800/1000, celková hmotnost 498,50 g, v. 23,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.