A62/801
SADA POHÁRKŮ NA VODKU
Sovětský svaz
1922-1958
Šest kónických kalíšků ze zlaceného stříbra, zvnějšku celoplošně zdobených pestrým přihrádkovým cloisonné emailem s florálními motivy a ornamenty, na 5 kusech také nápis "МОСКВА", Ag 916/1000, celková hmotnost 234,20 g, v. 5 cm, sovětské puncovní značky s ryzostním číslem "916" a městskou značkou pro Petrohrad, mistrovská zn. "ЛФ5" (v 1 příp. "ЛФ4"), v originální etuji se značkou "Главювелирторг Министерство торговли СССР" (Ministerstvo obchodu SSSR).
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.