Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nápojová souprava

A62/808

NÁPOJOVÁ SOUPRAVA

Anglie 1. třetina 20. stol.
Sada čajové a kávové konvice, mléčenky a cukřenky v artdecovém tvarosloví, obecný kov postříbřený, mahagonová ucha, odklopná víka na stěžejce (konvice) a odnímatelné víko (cukřenka), klasické vejčité tvary na nízkých patkách s perlovcovým lemem, střídmý vertikálně žebrovaný dekor, v. 10,5 - 22,5 cm, značeno výrobcem. Stav A-B. Z majetku paní V.