Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dóza na čaj

A62/809

DÓZA NA ČAJ

Francie po r. 1838
Stříbrná dekorativní dóza, v těle lehce projmutá, v horní části rozšířená, úzké hrdlo opatřeno násuvným víčkem, vyzlacený interiér, na plášti reliéfní a gravírovaný tordovaný dekor, francouzské puncovní značky, Ag 950/1000, celková hmotnost 170,36 g, v. 12 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč